UTA - karty paliwowe
biuro prasowe

17.12.2020 / UTA w Polsce wspiera kierowców w okresie świątecznym przekazując im pakiety żywnościowe i prezentowe

Warszawa 17.12.2020- UTA, wiodący dostawca urządzeń i kart do poboru myta w Europie, wznawia inicjatywę „We Care for You”. Pierwsza edycja odbyła się w maju i miała na celu wsparcie kierowców, którzy podczas pandemii nie mieli chwili wytchnienia dostarczając niezbędne towary. Inicjatywa „We Care for You” jest częścią planu pomocowego Edenred Group “More than Ever”, mającego na celu złagodzenie skutków pandemii Covid-19.

Druga edycja inicjatywy „We Care for You” rozpocznie się  17.12.2020 w okresie przedświątecznym. Będzie ona prowadzona na trzech stacjach paliwowych w Polsce, przy zaagnażowaniu pracowników UTA z Polski oraz z Niemiec. Pakiety będą dystrybuowane przez pracowników stacji beznynowych oraz przedstawicieli UTA (lista stacji i czas trwania przedsięwzięcia dostępne pod linkiem: https://www.uta.pl/aktualnosci). Akcja zostanie przeprowadzona we współpracy z 3 partnerami:

  • Soley Areca Zgorzelec
  • Las Vegas Mostki
  • Total EkoTank Słubice

 W czasie drugiej fali pandemii UTA czynnie wspiera kierowców w całej Europie 

Zawodowi kierowcy mogą liczyć na pomoc ze strony UTA w wielu europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Inicjatywa “We Care for You” realizowana w całej Europie różni się od siebie w zależności od istotnych potrzeb zgłaszanych przez przewoźników w danym kraju. UTA we współpracy z partnerami (stacjami, organizacjami i stowarzyszeniami transportowymi) przekaże ciepły posiłek i napój oraz różnego rodzaju środki sanitarne. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie kierowców i uświadomienie im jak ważne i doceniane są ich zaangażowanie i praca, szczególnie w okresie świąt.

 

 

▬▬

UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Klienci biznesowi mogą używać kart UTA do bezgotówkowego tankowania paliwa – niezależnie od marki dostawcy– w ponad 67 000 punktów w 40 państwach Europy, a ponadto korzystać z innych usług w drodze, takich jak opłaty drogowe, usługi warsztatowe czy pomoc drogowa lub holowanie, czy też serwis zwrotu podatku VAT oraz akcyzy na paliwo. W 2019 r. spółka UTA zdobyła po raz piąty prestiżową nagrodę branżowego czasopisma VerkehrsRundschau w kategorii „kart paliwowych”; nagroda ta jest przyznawana co dwa lata na podstawie niezależnego badania rynkowego przeprowadzanego przez instytut Kleffmann. Firma UTA została założona w 1963 roku przez Heinricha Ecksteina i jest dziś własnością Edenred SA.

Więcej informacji: www.uta.com

Edenred to czołowa platforma usług i płatności oraz codzienny towarzysz pracy wielu osób, łączy 50 milionów pracowników i 2 miliony partnerów handlowych w 46 krajach za pośrednictwem ponad 850 000 klientów korporacyjnych.

Edenred oferuje specjalne rozwiązania płatnicze w zakresie zakupów żywnościowych (kupony na posiłki), floty i mobilności (karty paliwowe, kupony dla osób dojeżdżających do pracy), promocji (kupony podarunkowe, platformy motywacyjne dla klientów) oraz płatności korporacyjnych (karty wirtualne). Rozwiązania te poprawiają samopoczucie i siłę nabywczą pracowników, zwiększają atrakcyjność i wydajność firmy oraz ożywiają rynek pracy oraz lokalną gospodarkę.

10 000 pracowników Edenred każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby świat pracy był bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i przyjaznym dla użytkownika ekosystemem.

W 2019 roku dzięki globalnym zasobom technologicznym Grupa osiągnęła obroty na poziomie 31 miliardów euro w większości za pośrednictwem urządzeń mobilnych, platform internetowych i kart płatniczych.

Firma Edenred notowana jest na paryskiej giełdzie papierów wartościowych Euronext i ujęta w następujących indeksach: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

Więcej informacji: www.edenred.com

Logo i inne znaki towarowe wymienione i przedstawione w niniejszej informacji prasowej są zastrzeżonymi znakami towarowymi Edenred S.A., jej spółek zależnych lub stron trzecich. Nie zezwala się na wykorzystywanie ich do celów handlowych bez uprzedniej zgody właściciela.

 

 

 


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz