UTA - karty paliwowe
biuro prasowe

12.01.2018 - UTA rozwija dalej swoją obecność na rynku wschodnioeuropejskim

UTA dalej rozwija swoją obecność na rynku

wschodnioeuropejskim

  •  UTA nabywa większość udziałów w firmie dystrybucyjnej Timex Card Sp. z o.o. 
  •  Dalszy rozwój działalności w Polsce, krajach bałtyckich i na Ukrainie

Kleinostheim – 12 stycznia 2018 r. Spółka UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) przejęła 51 procent udziałów w polskiej firmie dystrybucyjnej Timex Card Sp. z o.o., co stanowi największe przejęcie udziałów w historii spółki. Tym samym dostawca usług w zakresie mobilności może cieszyć się bezpośrednią i silną obecnością w Polsce, krajach bałtyckich i na Ukrainie.


16.04.2014 - SPEDYCJE.PL - Zmiana w zarządzie UTA

Od 1 kwietnia br. w UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) nastąpiła zmiana w zarządzie firmy. Po 15 latach pracy - Helmut Lanfermann, wieloletni rzecznik zarządu z dniem 31 marca br. odszedł z zarządu firmy i przeszedł na emeryturę.


06.02.2014 - LOGISTYKA A JAKOŚĆ - Walka o niższe koszty paliwowe

Dla wielu przedsiębiorstw koszty paliwowe stanowią jeden z największych punktów firmowego budżetu. Dlatego też walka o obniżenie spalania poszczególnych samochodów choćby o kilka procent może przyczynić się do znaczących oszczędności globalnych. Pomoc w tej walce o oszczędności proponują firmy branży IT, a także emitenci kart paliwowych.


17.01.2014 - TOP LOGISTYK - Dobra karta

Karty flotowe dają dostęp do bezgotówkowego tankowania i wielu innych usług.. Od lat na rynku funkcjonują rozwiązania, których zadaniem jest nie tylko uprościć transakcje związane z zakupem paliwa, ale także zwiększyć ich bezpieczeństwo i - co dla wielu szczególnie ważne - choćby w niewielkim stopniu obniżyć te wydatki. 


01.11.2013 - TRANSPORT TECHNIKA MOTORYZACYJNA - płacisz kartą = mniej płacisz

Innym sposobem na obniżenie opłat drogowych, niezależnie od rodzaju pojazdu, jest posługiwanie się kartami płatniczymi. Na przykład, używając kart UTA...


03.10.2013 - LOGISTYKA A JAKOŚĆ - W razie awarii

Karta paliwowa staje się obecnie coraz bardziej skomplikowanym narzędziem służącym nie tylko do bezgotówkowych transakcji za tankowanie, ale oferującym wiele dodatkowych usług, także pomoc serwisową na drogach całego kraju, a w niektórych przypadkach całej Europy.


03.10.2013 - TRANSPORT MANAGER - Karty a sprawa kosztów

Karty paliwowe są skutecznym narzędziem zmniejszającym zużycie paliwa w firmie. Dlaczego właściciele firm transportowych chcą korzystać z kart paliwowych ? Dla wygody, oszczędności i bezpieczeństwa..


01.10.2013 - TSL BIZNES - Musimy być uniwersalni

Karty paliwowe na stałe zagościły na polskim rynku i niewielki procent firm przewozowych ich nie posiada, a na pewno nie można bez nich egzystować wykonując przewozy międzynarodowe. Jak ten rynek się rozwijał ? Jakie usługi udostępnione są posiadaczom kart zwłaszcza UTA ? Jakie możliwości dają nowoczesne technologie ?


01.06.2012 - TRANSPORT I SPEDYCJA - Prawda o polskim sektorze kart paliwowych


Wśród emitentów kart paliwowych obecnych na polskim rynku szczególnie silną pozycję mają koncerny i niezależni operatorzy o międzynarodowej pozycji. Ich karty akceptowane są w większości europejskich krajów. Dwa polskie...


01.04.2012 - LOGISTYKA A JAKOŚĆ - Polskie, czyli europejskie karty paliwowe


Oferowane karty paliwowe w Polsce niczym nie odbiegają od tych dostępnych w innych państwach Europy. Oszczędzają czas, pieniądze i są elastyczne w proponowanych usługach. Z tego powodu ich popularność rośnie, a firmy...


01.04.2012 - TSL BIZNES - Optymalizacja kosztów dzięki kartom UTA


Udogodnienia jako pierwsi odczuwają kierowcy, którzy dzięki karcie nie tracą w trasie cennego czasu na pobieranie rachunków. Księgowość przedsiębiorstwa otrzymuje je w formie zbiorczej, co rzutuje na przejrzystość transakcji i rozliczeń...<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz
październik 2019
Pn Wt Śr Cz Pt Sb N
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031