UTA - karty paliwowe
aktualności

Targi TransLogistica Poland 2019 już za nami

W dniach 5-7.11.2019 r. w Expo XXI w Warszawie odbyła się VII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Jest to największe w  Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób powiązanych z transportem, spedycją i logistyką oraz przedsiębiorców korzystających lub poszukujących usług TSL.

 

 

Z roku na rok liczba wystawców i odwiedzających rośnie a same targi cieszą się coraz większą popularnością. Podczas VII edycji targów, odwiedzający mogli zapoznać się z ofertą ponad 300 wystawców, oczywiście wśród nich znaleźliśmy się my.

Stoisko UTA cieszyło się ogromną popularnością. Nasi goście z dużym zaangażowaniem zgłębiali przedstawianą przez nas ofertę, a ci, którzy już ją znają z ciekawością poznawali nasze nowości. Targi TransLogistica dają możliwość nawiązania współpracy biznesowej z wieloma partnerami, ale także umożliwiają podtrzymywanie istniejących już kontaktów. Właśnie w tej sprzyjającej atmosferze, udało nam się przeprowadzić wiele rzeczowych i sympatycznych rozmów z nowymi, ale także z obecnymi Klientami, którzy również licznie nas odwiedzali.

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i odwiedzenie naszego stoiska. Liczymy, że za rok będzie nas jeszcze więcej.

 

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.  

 


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz