UTA - karty paliwowe
aktualności

11.09.2019 / MYTO Czechy - ROZPOCZĘCIE REJESTRACJI

Z Znalezione obrazy dla zapytania flaga czechdniem 1.12.2019 r. w Czechach zmienia się operator elektronicznego systemu poboru myta.   Dotychczasowy zarządca - firma Kapsch zostanie zastąpiony przez CZECH TOLL/Sky Toll. W związku z tym, dotychczas używane urządzenia PREMID będą działać tylko do 30.11.2019 r., a od 01.12.2019 r. muszą zostać zastąpione nowymi. UTA udostępni swoim Klientom specjalny portal w języku polskim do rejestracji i zamawiania nowych urządzeń.                                                          Już dziś zarejestruj się i zamów nowe urządzenia z UTA!

     

  • Po zalogowaniu do portalu, Klient będzie miał dostęp do swoich danych i dokumentów pojazdu niezbędnych do rejestracji.
  • Po weryfikacji poprawności danych/dokumentów przez Klienta na portalu, UTA przeprowadzi rejestrację Klienta i jego pojazdów w systemie nowego operatora oraz zamówi dla Klienta nowe urządzenia.
  • Klient będzie miał możliwość odbioru urządzeń jeszcze przed zmianą operatora. Odbiór będzie możliwy w punkcie sprzedaży lub poprzez bezpłatną wysyłkę pocztą.*

 

 

JESZCZE SZYBSZA REJESTRACJA Z UTA

 

Jeśli chcesz ominąć formalności i zaoszczędzić swój czas – przekaż pełnomocnictwo UTA!

Dzięki udzielonemu pełnomocnictwu UTA szybko i bezproblemowo zarejestruje Państwa Firmę i pojazdy w nowym systemie:

  1. Bez konieczności podpisywania umów, sporządzania list pojazdów i aneksów przy domawianiu kolejnych urządzeń! 
  2. Nowe urządzenia mogą być dostępne już po 2-4 dniach od ich zamówienia!

 

 

*wysyłka powyżej 10 sztuk OBU do krajów sąsiadujących z Czechami do 30.11.2019 r.<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz