UTA - karty paliwowe
aktualności

25.03.2019 / UTA na Spotkaniach Transportowych

Już w marcu wystartowała kolejna, wiosenna edycja Spotkań Transportowych, w której UTA aktywnie uczestniczy. 21 marca byliśmy obecni w Krakowie, gdzie zaprezentowaliśmy naszą aktualną ofertę.

 

Stoisko UTA wzbudzało duże zainteresowanie i cieszyło się pokaźną frekwencją odwiedzających. Mieliśmy mnóstwo okazji do nawiązania kontaktów biznesowych, ale także do porozmawiania o nowych możliwościach z naszymi obecnymi Klientami.

Podczas wydarzenia wzięliśmy również udział w konferencji, na której zaprezentowaliśmy  nasze najnowsze urządzenie UTA One®. Wygłoszona prelekcja wywołała wiele pozytywnych emocji i wzbudziła duże zainteresowanie wśród zebranych słuchaczy, czego dowodem był szereg rozmów przeprowadzonych z naszymi przedstawicielami.

Spotkania Transportowe to cykl konferencji szkoleniowych przygotowanych dla branży transportowej, organizowanych przez redakcję miesięczników TSL Biznes i Truck & Van wraz z partnerami. Program wydarzenia obfituje w wiele prelekcji dotyczących bieżących i potencjalnych problemów związanych z transportem. Uzupełnieniem części merytorycznej jest obszerna strefa ekspercka i biznesowa, gdzie odwiedzający mogą poznać pojawiające się na rynku nowości, które ułatwią Im prowadzenie działalności transportowej.

Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na spotkaniu w Warszawie (Ołtarzewie) 28 marca, a następnie we Wrocławiu, Lublinie, Białymstoku i Katowicach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie organizatora: http://spotkania.tsl-biznes.net.pl/

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz