UTA - karty paliwowe
aktualności

18.03.2019 / Tegoroczne targi MT TSL już za nami

W dniach 13-15.03.2019 r. UTA wzięła udział w Międzynarodowych Targach Transportu, Spedycji i Logistyki w Nadarzynie koło Warszawy.

Podobnie jak w ubiegłym roku, stoisko UTA cieszyło się dużym powodzeniem. Odwiedziło nas wielu stałych Klientów, a także nowych, potencjalnych Partnerów biznesowych, którzy chcieli poznać naszą ofertę. Oprócz kart paliwowych, ogromne zainteresowanie wzbudzało również prezentowane urządzenie UTA One® – kompleksowe rozwiązanie do poboru opłat drogowych w Europie.

 

Targi odbyły się po raz trzeci, a ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających potwierdziła, że ich popularność rośnie z roku na rok. W wydarzeniu wzięło udział tysiące profesjonalistów związanych z branżą transportową.

Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki są skierowane przede wszystkim do firm i osób poszukujących nowych pojazdów, technologii i usług związanych z transportem i logistyką. Jednak MT TSL to nie tylko przegląd ofert poszczególnych wystawców. W ramach wydarzenia odbyły się liczne debaty, panele i konferencje, które poruszały różnego rodzaju zagadnienia związane z transportem.  Odwiedzający mieli również możliwość skorzystania z fachowej wiedzy specjalistów z branży.

 

Dziękujemy Państwu za wizytę i serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz