UTA - karty paliwowe
aktualności

Tegoroczne targi TransLogistica Poland już za nami!

W dniach 6-8.11.2018r. w Expo XXI w Warszawie miały miejsce VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki. Profil wystawców umożliwił zwiedzającym zapoznanie się z aktualną ofertą, dotyczącą szeroko rozumianej branży TSL.

Targi odbyły się po raz szósty, a ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających rośnie z roku na rok. Aż 15% odwiedzających to goście zagraniczni z Europy, Azji oraz Afryki. Zwiedzajacy byli zainteresowani głównie transportem, spedycją i logistyką, natomiast co czwarty uczestnik znalazł się tam z powodu kart paliwowych.

Targi TransLogistica Poland to nie tylko przegląd ofert poszczególnych wystawców. Odwiedzający mieli również możliwość skorzystania z fachowej wiedzy specjalistów z branży TSL. W ramach targów odbyły się liczne debaty, seminaria i konferencje, które poruszały różnego rodzaju zagadnienia związane z branżą.

UTA po raz kolejny wzięła udział w tych targach, na których zainteresowanie kartami z roku na rok wzrasta. Targi wspierają zarówno poszukiwanie partnerów biznesowych, jak i pozwalają na podtrzymywanie tych kontaktów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz