UTA - karty paliwowe
aktualności

19.06.2018 / UTA rozszerza sieć akceptacji w Rosji i na Białorusi

         Kleinostheim/Moskwa – 19 czerwca 2018 r. UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) zrealizowała kolejny etap rozbudowy swojej europejskiej sieci punktów akceptacji. Już teraz klienci jednego z największych emitentów  kart paliwowo--serwisowych mogą tankować bezgotówkowo na ponad 2100 rosyjskich i 83 białoruskich stacjach paliwowych LUKOIL.

W tym celu pogłębiono strategiczną współpracę z należącą do koncernu LUKOIL firmą LICARD Euroservices GmbH. Do tej pory partnerstwo to obejmowało wybrane stacje benzynowe w Bułgarii oraz całą sieć w Rumunii. Dodatkowe 2200 stacji w Rosji i na Białorusi rozszerzyło wschodnioeuropejską sieć dostawców UTA do łącznie 12 000 stacji paliwowych

„Współpraca z UTA kryje dla nas olbrzymi potencjał”, wyjaśnia Kirill Vorobyev, dyrektor zarządzający firmy LICARD Euroservices GmbH. „Zyskując takiego silnego i niezawodnego partnera, będziemy mogli kierować europejskie przedsiębiorstwa transportowe bezpośrednio do naszych stacji LUKOIL w Europie Wschodniej i w Rosji”.

Z kolei UTA skorzysta z atrakcyjnego cenowo paliwa w Rosji. „Na początku bieżącego roku znacznie poszerzyliśmy naszą obecność w Europie Wschodniej. Cieszymy się więc, że teraz będziemy mogli przedstawić naszym klientom konkurencyjną ofertę również na tym ważnym tranzytowym i docelowym rynku”, mówi Volker Huber, CEO w UTA. „Tym samym nasza sieć obejmuje teraz ponad 44 000 stacji benzynowych w 37 krajach w Europie”.

Pełna treść Informacji prasowej tutaj.

 


<< powrót     

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz