UTA - karty paliwowe
aktualności


01.03.2021 / UTA One® – interoperacyjne urządzenie do uiszczania myta od dziś również w Skandynawii i Szwajcarii

Z przyjemnością informujemy, że rozszerzyliśmy zakres działania naszego UTA One® na kolejne kraje:

Szwajcaria (wraz z Liechtensteinem)  i Skandynawia

Od 01.03.2021 r. można zamówić UTA One®  z nowymi systemami myta lub aktywować je na posiadanym już urządzeniu.

 

Więcej informacji na temat urządzenia UTA One® znajduje się TU.

Notatka prasowa na temat rozszerzenia działania UTA One® znajduje się TU.


16.01.2019 / POLSKA Stacje paliw LUKOIL/AMIC w ofercie

Jeśli szukają Państwo sposobów na obniżenie kosztów paliwa, to spieszymy poinformować, iż z dniem 16 stycznia br. rozszerzyliśmy naszą ofertę „SPOT z UTA dla wszystkich”


Tegoroczne targi TransLogistica Poland już za nami!

W dniach 6-8.11.2018r. w Expo XXI w Warszawie miały miejsce VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki. Profil wystawców umożliwił zwiedzającym zapoznanie się z aktualną ofertą, dotyczącą szeroko rozumianej branży TSL.

Targi odbyły się po raz szósty, a ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających rośnie z roku na rok. Aż 15% odwiedzających to goście zagraniczni z Europy, Azji oraz Afryki. Zwiedzajacy byli zainteresowani głównie transportem, spedycją i logistyką, natomiast co czwarty uczestnik znalazł się tam z powodu kart paliwowych.

Targi TransLogistica Poland to nie tylko przegląd ofert poszczególnych wystawców. Odwiedzający mieli również możliwość skorzystania z fachowej wiedzy specjalistów z branży TSL. W ramach targów odbyły się liczne debaty, seminaria i konferencje, które poruszały różnego rodzaju zagadnienia związane z branżą.

UTA po raz kolejny wzięła udział w tych targach, na których zainteresowanie kartami z roku na rok wzrasta. Targi wspierają zarówno poszukiwanie partnerów biznesowych, jak i pozwalają na podtrzymywanie tych kontaktów.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii.


UTA jako pierwszy dostawca usługi EETS oferuje raporty z poszczególnych przejazdów

 UTA jako pierwszy dostawca usługi EETS oferuje raporty z poszczególnych przejazdów

 

  • Raport z poszczególnych przejazdów ułatwia rozliczanie się z kontrahentami
  • Klienci UTA mogą szybko sporządzić szczegółowe raporty kosztów dotyczące poszczególnych pojazdów i tras.

Kleinostheim – 30 październik 2018. Przedsiębiorstwa transportowe korzystające z interoperacyjnego rozwiązania do opłat drogowych UTA One® zyskają teraz po raz pierwszy przejrzyste szczegółowe raporty dotyczące  czasu i tras przejazdu każdego pojazdu ciężarowego, co umożliwi także dokładne rozliczenie myta z kontrahentami. W tym celu dane przekazywane przez operatorów systemów opłat drogowych są profesjonalnie przetwarzane przez UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA), a następnie udostępniane klientom w panelu klienta UTA w formie raportu.

Usługa ta będzie dostępna dla wszystkich systemów opłat drogowych już teraz aktywnych na urządzeniu, tj. w Belgii, w tym też w tunelu Liefkenshoek, Francji, Włoszech, Austrii, Polsce (A4), Portugalii i Hiszpanii. Gdy tylko kolejne kraje europejskie dołączą do europejskiej usługi elektronicznej opłaty drogowej (EETS), a tym samym do UTA One® , usługa raportowania poszczególnych przejazdów zostanie odpowiednio rozszerzona. „Jesteśmy pierwszym dostawcą usługi EETS, który zapewnia swoim klientom tak dokładne raporty z przejazdów każdego pojazdu ciężarowego” – mówi Volker Huber, CEO firmy UTA. „W ten sposób stworzyliśmy w końcu wygodne rozwiązanie raportowania do wszystkich systemów poboru opłat drogowych oraz refakturowania wynikających z tego kosztów”.

 


Połączenie Timex Card Sp. z o.o. i UTA Polska Sp. z o.o.

Połączyliśmy siły, aby móc jeszcze lepiej realizować potrzeby naszych Klientów!

Z dniem 02.10.2018 r. nastąpiło połączenie Timex Card Sp. z o.o. oraz UTA Polska Sp. z o.o. Timex Card przejęła prawa i obowiązki UTA Polska, także w zakresie zawartej z Państwem umowy.

Połączenie naszych Spółek jest pierwszym etapem działań jakie podjęliśmy w celu ujednolicenia i uproszczenia przepływu dokumentów i sposobu fakturowania. Żywimy nadzieję, że przekształcenia pozytywnie wpłyną na jakość i potencjał świadczonych przez nas usług.

Tu znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące połączenia Spółek.

 


19.06.2018 / UTA rozszerza sieć akceptacji w Rosji i na Białorusi

         Kleinostheim/Moskwa – 19 czerwca 2018 r. UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) zrealizowała kolejny etap rozbudowy swojej europejskiej sieci punktów akceptacji. Już teraz klienci jednego z największych emitentów  kart paliwowo--serwisowych mogą tankować bezgotówkowo na ponad 2100 rosyjskich i 83 białoruskich stacjach paliwowych LUKOIL.<< powrót   
<< 1 2 3 ... 6 7 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 25 26 27 >>

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz