UTA - karty paliwowe
aktualności


Połączenie Timex Card Sp. z o.o. i UTA Polska Sp. z o.o.

Połączyliśmy siły, aby móc jeszcze lepiej realizować potrzeby naszych Klientów!

Z dniem 02.10.2018 r. nastąpiło połączenie Timex Card Sp. z o.o. oraz UTA Polska Sp. z o.o. Timex Card przejęła prawa i obowiązki UTA Polska, także w zakresie zawartej z Państwem umowy.

Połączenie naszych Spółek jest pierwszym etapem działań jakie podjęliśmy w celu ujednolicenia i uproszczenia przepływu dokumentów i sposobu fakturowania. Żywimy nadzieję, że przekształcenia pozytywnie wpłyną na jakość i potencjał świadczonych przez nas usług.

Tu znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące połączenia Spółek.

 


19.06.2018 / UTA rozszerza sieć akceptacji w Rosji i na Białorusi

         Kleinostheim/Moskwa – 19 czerwca 2018 r. UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) zrealizowała kolejny etap rozbudowy swojej europejskiej sieci punktów akceptacji. Już teraz klienci jednego z największych emitentów  kart paliwowo--serwisowych mogą tankować bezgotówkowo na ponad 2100 rosyjskich i 83 białoruskich stacjach paliwowych LUKOIL.


UTA One - nowe urządzenie pokładowe, gotowe do działania we wszystkich krajach Europy

Już dziś mogą Państwo zamówić nowe urządzenie pokładowe - UTA One® - gotowe do działania we wszystkich krajach EUROPY, które zgodziły się na rozliczanie opłat drogowych w ogólnoeuropejskim systemie EETS, umożliwiając przewoźnikom pobór myta przy użyciu tylko jednego urządzenia pokładowego.

Nowe interoperacyjne OBU - UTA One® zapewni Państwu szybką i wygodną jazdę po płatnych drogach Europy bez konieczności ciągłej zmiany urządzeń.

Z jednym tylko OBU - z UTA One® moga Państwo już teraz uiszczać myto aż w ośmiu systemach poboru opłat drogowych w następujących krajach:

  • Austria, 
  • Włochy, 
  • Belgia (system ViaPass i tunel Liefkenshoek),
  • Hiszpania,
  • Francja,
  • Portugalia,
  • oraz Polska (A4 Kraków -Katowice).

Wkrótce planowane jest również rozszerzenie zakresu działania UTA One® na autostrady niemieckie (Toll Collect). Dzięki nowoczesnej technologii zastosowanej w urządzeniu dostęp do pozostałych europejskich systemów myta będzie uruchamiany automatycznie poprzez zdalną aktualizację, kiedy kolejne kraje przystąpią do EETS.

Zapraszamy do kontaktu z Państwa Doradcą z Działu Obsługi Klienta UTA lub przez formularz kontaktowy UTA.


22.06.2017 / BELGIA - Zmiana stawek myta od 1.07.2017 i rozszerzenie systemu

Zgodnie z decyzjami rządowymi w Belgii w regionach Flandria i Bruksela stawki opłat drogowych w systemie myta dla pojazdów z DMC >3,5t ulegną indeksacji.
W tym samym terminie sieć dróg objętych obowiązkiem uiszczania opłat drogowych w Belgii zostanie rozszerzona o dodatkowe 33 kilometrów dróg na terenie Walonii

- N29, z Perwez A4 (Thorembais-Saint-Trond) do Jodoigne (Flandria),
- N243, z Wavre N25 do Perwez N29.

Nowe stawki i obowiązek uiszczania myta podczas przejazdu ww. odcinkami wejdą w życie

z dniem 1.07.2017 r..

Tu znajdą Państwo mapy dróg objętych obowiązkiem myta w Belgii i taryfy obowiązujące od 1.07.2017 r..


20.02.2017 /POLSKA A4 Katowice-Kraków - nowe stawki od 1.03.2017

Stalexport Autostrada Małopolska S.A. - koncesjonariusz autostrady A4 Katowice-Kraków poinformował, że od 1 marca 2017r. obowiązywać będą nowe wysokości opłat za przejazd dla pojazdów kategorii 2,3,4 oraz 5. Poniżej tabela przedstawiająca nowe stawki.<< powrót   
<< 1 2 3 ... 5 6 7 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 23 24 25 >>

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz