UTA - karty paliwowe
aktualności


01.01.2020 / Z Telepass EU i UTA One® taniej na A4

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska poinformowała o obniżeniu cen za przejazd odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków dla użytkowników korzystających z urządzeń Telepass EU i UTA One®. Preferencyjne stawki obowiązują od 01.01.2020 r. do 31.03.2020 r. Z Telepass i UTA One można zaoszczędzić od 3 do 5 zł na każdej bramce tego odcinka.

Zamów już dziś i płać mniej: www.utaone.pl

Więcej informacji oraz cennik znajdą Państwo na stronie: www.autostrada-a4.com.pl

 


10.12.2019 / UTA Ferry - rezerwuj promy szybko, wygodnie i w korzystnej cenie

Wiemy, że planowanie optymalnej trasy jest nie lada wyzwaniem dla zarządzających flotą i kierowców, szczególnie, jeśli przejazd nie ogranicza się jedynie do dróg lądowych i wymaga korzystania z usług promowych.

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy on-linową platformę UTA Ferry® pozwalającą na szybką i bezpieczną rezerwację oraz zakup biletów na wszystkie popularne przeprawy promowe w całej Europie w korzystnej cenie!


Targi TransLogistica Poland 2019 już za nami

W dniach 5-7.11.2019 r. w Expo XXI w Warszawie odbyła się VII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Jest to największe w  Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób powiązanych z transportem, spedycją i logistyką oraz przedsiębiorców korzystających lub poszukujących usług TSL.

 

 


20.09.2019/ Konferencja Przewoźników Drogowych w Tęgoborzu