UTA - karty paliwowe
aktualności


We Care for You – UTA wspiera kierowców

We Care for You to inicjatywa UTA stworzona z myślą o zawodowych kierowcach, którzy w czasie epidemii COVID-19 nieprzerwanie zapewniają ciągłość łańcucha dostaw. Chcemy podziękować im za zaangażowanie i ciężką pracę.

Każdy kierowca otrzyma drobny poczęstunek:

kawę/herbatę + hot doga/ kanapkę*

Wystarczy użyć karty UTA na jednej z kilkunastu stacji objętych akcją!     

Aby poznać szczegóły naszej akcji kliknij więcej . Mozesz również przeczytać o niej w prasie branżowej  Notatka prasowa

*Skład pakiedtu gastronomicznego zależy od oferty danej stacji benzynowej, poczęstunek wydawany jest kierowcom, którzy użyją karty UTA przy transakcji tankowania lub w przypadku skorzystania z innych usług i produktów UTA na stacjach bioracych udział w akcji.


23.03.2020 / Kliencie UTA – jesteśmy nadal do Twojej dyspozycji !

Drodzy Klienci i Partnerzy Biznesowi UTA,

Aby zagwarantować ciągłość w dostawach w okresie epidemii koronawirusa, transport towarów jest niezbędny, a mobilność ważniejsza niż kiedykolwiek.

Nasze produkty i usługi będą tak,  jak dotychczas dostępne dla Państwa bez ograniczeń - w całej Europie.

Wszystkie nasze rozwiązania mobilności, zwłaszcza karty paliwowe i urządzenia do poboru opłat, mogą być wciąż używane i zamawiane bez jakichkolwiek problemów.

Na wszelkie Wasze pytania będziemy nadal starali się odpowiadać na bieżąco.

Prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo z Państwa Doradcą z Działu Obsługi Klienta UTA, który jak zawsze pozostaje do Państwa dyspozycji. 

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną oraz wdrożone procedury mające na celu ochronę zdrowia, rekomendujemy aby realizowane dotychczas osobiste odbiory kart i urządzeń bezpośrednio z biura w Warszawie, zastąpić  wysyłką pocztową lub kurierską.

Życzymy zdrowia,

Wasza UTA


Raport UTA i Edenred - wyzwania i możliwości w transporcie drogowym

W oparciu o szereg wywiadów przeprowadzonych z przewoźnikami w w całej Europie stworzyliśmy raport "Siły napędowe. Wyzwania i możliwości w europejskim sektorze transportu drogowego".

Przeczytaj Whitepaper Edenred i UTA i dowiedz się, jak zmienia się branża. 

Pobierz bezpłatną wersję raportu:www.whitepaper2020.uta.pl

Klienci UTA link do pobrania dokumentu znajdą po zalogowaniu się i kliknięciu "więcej".


 


01.01.2020 / Z Telepass EU i UTA One® taniej na A4

Spółka Stalexport Autostrada Małopolska poinformowała o obniżeniu cen za przejazd odcinkiem autostrady A4 Katowice-Kraków dla użytkowników korzystających z urządzeń Telepass EU i UTA One®. Preferencyjne stawki obowiązują od 01.01.2020 r. do 31.03.2020 r. Z Telepass i UTA One można zaoszczędzić od 3 do 5 zł na każdej bramce tego odcinka.

Zamów już dziś i płać mniej: www.utaone.pl

Więcej informacji oraz cennik znajdą Państwo na stronie: www.autostrada-a4.com.pl

 


10.12.2019 / UTA Ferry - rezerwuj promy szybko, wygodnie i w korzystnej cenie

Wiemy, że planowanie optymalnej trasy jest nie lada wyzwaniem dla zarządzających flotą i kierowców, szczególnie, jeśli przejazd nie ogranicza się jedynie do dróg lądowych i wymaga korzystania z usług promowych.

Specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy on-linową platformę UTA Ferry® pozwalającą na szybką i bezpieczną rezerwację oraz zakup biletów na wszystkie popularne przeprawy promowe w całej Europie w korzystnej cenie!


Targi TransLogistica Poland 2019 już za nami

W dniach 5-7.11.2019 r. w Expo XXI w Warszawie odbyła się VII edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland. Jest to największe w  Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób powiązanych z transportem, spedycją i logistyką oraz przedsiębiorców korzystających lub poszukujących usług TSL.

 

 << powrót   
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 ... 10 11 12 ... 19 20 21 >>

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz