UTA - karty paliwowe
aktualności


We Care for You – UTA wspiera kierowców

We Care for You to inicjatywa UTA stworzona z myślą o zawodowych kierowcach, którzy w czasie epidemii COVID-19 nieprzerwanie zapewniają ciągłość łańcucha dostaw. Chcemy podziękować im za zaangażowanie i ciężką pracę.

Każdy kierowca otrzyma drobny poczęstunek:

kawę/herbatę + hot doga/ kanapkę*

Wystarczy użyć karty UTA na jednej z kilkunastu stacji objętych akcją!     

Aby poznać szczegóły naszej akcji kliknij więcej . Mozesz również przeczytać o niej w prasie branżowej  Notatka prasowa

*Skład pakiedtu gastronomicznego zależy od oferty danej stacji benzynowej, poczęstunek wydawany jest kierowcom, którzy użyją karty UTA przy transakcji tankowania lub w przypadku skorzystania z innych usług i produktów UTA na stacjach bioracych udział w akcji.


14.04.2020 / Opóźnienia na czeskiej granicy

Od 14 marca 2020 r., w związku z epidemią COIVD-19, na czeskich granicach wzmożono kontrole zdrowotne. Czeska policja rejestruje dane osobowe wszystkich wjeżdających oraz wyjedzających z Czech osób. Z tego powodu ruch graniczny na odcinkach z Austrią oraz Niemcami jest spowolniony. Procedura nie obejmuje kierowców cięzarówek, jednak opóźnienia narażają ich na spędzanie wielu godzin w warunkach z utrudnionym dostępem do sanitariatów.

 

 

 


14.04.2020 / Zamknięto francusko-hiszpańskie przejście graniczne przez tunel d’Aragnouet – Bielsa

Decyzją prefekta regionu Hautes-Pyrénées (Pireneje Wysokie) od 14.04.2020 zamknięte zostało przejście na granicy z Hiszpanią.

Tunel d’Aragnouet – Bielsa łączy hiszpańską drogę A-138 i francuską D173. Dla pojazdów i pieszych dostępne są przejścia graniczne znajdujące się w sąsiednich departamentach (np. z tunelu Somport lub tunelu Vielha-Saint-Béat). Na obecną chwile nie podano informacji jak długo tunel d’Aragnouet-Bielsa będzie zamknięty. Decyzja o ponownym otwarciu będzie uzależniona od sytuacji epidemicznej we Francji i Hiszpanii.


UTA wspiera kierowców w kampanii SaniStop

Z powodu epidemii koronawirusa wiele stacji paliw i miejsc postoju ciężarówek w Niemczech poważnie ograniczyło dostęp do urządzeń sanitarnych, co uniemożliwia przestrzegania podstawowych zasad higieny i stanowi dużą niedogodność dla kierowców.

Kampania SaniStop rozpoczęta we współpracy z inicjatywą DocStop została stworzona z myślą rozwiązania tego problemu. Ponad 150 firm spedycyjnych, stacji serwisowych i benzynowych oraz innych jednostek zapewnia wygodne i bezpieczne miejsca parkingowe z dostępem do toalet oraz pryszniców dla kierowców.

Lista punktów objętych kampanią: https://en.docstop.eu/index.php?id=311 

 


09.04.2020 / Nowe procedury dla osób wjeżdżających na terytorium Francji

W czasach epidemii COVID-19 rząd francuski wprowadził dodatkowe dokumenty dla osób wjeżdżających na terytorium Francji.

 

 


Repsol wspiera kierowców

Hiszpański partner UTA - Repsol wspiera kierowców, którzy realizują dostawy towarów w czasie  epidemii Covid-19. W tym trudnym okresie wszyscy kierowcy tankujący na stacjach Repsol w podziękowaniu za ich pracę otrzymują darmową kawę oraz świeże wypieki.

Lista stacji objętych inicjatywą: https://bit.ly/2xULTqm

 

 << powrót   
<< 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 ... 19 20 21 >>

 

serwis klienta


nr klienta
hasło


kalendarz