UTA - karty paliwowe
oferta UTA

 

Rozwiązanie, które proponujemy - karta UTA - to pewność, wygoda i bezpieczeństwo dla firmy i jej pracowników.

Dzięki karcie UTA Klienci otrzymują na zasadzie opłat bezgotówkowych pełen serwis niezbędny kierowcy w drodze:

UTA oferuje to czego szukają przedsiębiorcy:

Kierowcy szybko i bez kłopotów zapłacą za zakupione paliwo czy też niezbędne do kontynuacji jazdy akcesoria na jednej z licznych stacji akceptujących karty UTA. To wszystko bez potrzeby przewożenia większych kwot pieniędzy. Już nie trzeba martwić się o gotówkę dla kierowców, a faktura zbiorcza, którą dostarczamy dwa razy w miesiącu, zwalnia od kłopotliwego zbierania pojedynczych faktur w celu comiesięcznego rozliczenia.

Dbamy o czas, pieniądze i płynność finansową naszych Klientów. Faktury wystawiane są co 2 tygodnie z 30-dniowym terminem płatności. Tak więc jest to forma nieoprocentowanego finansowania nawet do 45 dni.

Współpraca z UTA to nie tylko możliwość dokonywania opłat drogowych ale również rejestracja w elektronicznych systemach poboru opłat autostradowych.

Naszym Klientom udostępniamy szereg aplikacji internetowych umożliwiających kontrolę kosztów. Przede wszystkim należy tu wymienić aplikację Station Finder, która pozwala zaplanować optymalną trasę w oparciu o ceny paliwa czy dostępność stacji lub punktów serwisowych oraz HITlisty, które zawierają systematycznie aktualizowane ceny najtańszych stacji wraz z ich lokalizacją.

Dodatkowo dzięki szczegółowym zestawieniom, które są każdorazowo dołączane do faktur jak również dostępne na www.uta.pl, nasi Klienci mają możliwość przygotowania różnego rodzaju raportów i analiz. Dane te można także w łatwy sposób importować do dowolnego systemu zarządzania wykorzystywanego w firmie.

System fakturowania UTA, zgodny z prawem polskim i europejskim, umożliwia polskim przedsiębiorcom ubieganie się o zwrot zagranicznego VAT na podstawie rachunków UTA. Dzięki nam odzyskanie podatku VAT i podatku akcyzowego zapłaconego za granicą staje się czystą formalnością. Zwrot tego podatku to oszczędności rzędu 15%-25%. Obecnie odzyskujemy dla naszych Klientów podatek VAT w trybie standardowym lub zaliczkowym z 28 krajów.

 

  - Opłaty serwisowe UTA


<< powrót