UTA - karty paliwowe
Hiszpania opłaty drogowe

 W Hiszpanii Klienci UTA mogą uiszczać opłaty drogowe w systemie Via T w wygodny sposób korzystając z urządzeń pokładowych oferowanych przez UTA - UTA MultiBox®light  inowy UTA MultiBox®.

Urządzenia te przeznaczone są dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony i służą do jednolitego, elektronicznego poboru opłat za autostrady w Hiszpanii, rejestrują również opłaty drogowe we Francji (system TIS PL) i w Belgii (przejazd tunelem Liefkenshoek) oraz pozwalają regulować płatności za niektóre parkingi strzeżone w Hiszpanii i Francji.
Korzystając za pośrednictwem UTA  z nowoczesnego, automatycznego systemu  rozliczenia opłat z użyciem urządzeń UTA MultiBox zapewnią sobie Państwo nie tylko zwiększenie mobilności pojazdów dzieki przejazdom autostradowym bez konieczności zatrzymywania się przy bramkach myta, ale także korzyści płynące z rabatów, których  hiszpańscy operatorzy udzielają Klientom korzystającym z autostrad.

Urządzenia pokładowe UTA MultiBox przyporządkowane do konkretnego numeru rejestracyjnego i umieszczane na przedniej szybie pojazdu pozwala na przejazd specjalnie wydzielonym pasem ruchu przy punktach poboru opłat.

Zalety urzadzeń  UTA MultiBox®light  i nowy UTA MultiBox®:

Już wkrótce nowy UTA MultiBox® zapewni Klientom UTA dodatkowo:

 Zamów nowy UTA Multibox® w ofercie promocyjnej i korzystaj z jego zalet !!!  

 

 

  - Lista stawek UTA MultiBox
  - Warunki handlowe UTA MultiBox
  - UTA MultiBox Blokada
  - UTA MultiBox Dorejestrowanie
  - UTA MultiBox light Pierwsze zamówienie
  - UTA MultiBox Pierwsze zamówienie
  - Tabele rabatowe Hiszpania


<< powrót